Dzisiaj jest: 13 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Łucja, Otylia, Eugeniusz

Z Mrozów do Senatu?

Ocena użytkowników:  / 8
SłabyŚwietny 

Nr 119 str 4 Strefa informacji wójt Mrozy Dariusz Jaszczuk

Na 7 września b.r. zarządzono wybory uzupełniające do Senatu. Powiat miński leży w okręgu nr 47 obejmującym ponadto powiaty garwoliński i węgrowski. Wszystko wskazuje na to, że jedynym reprezentantem naszego powiatu w tych wyborach będzie burmistrz Mrozów – Dariusz Jaszczuk.

 

O sukcesach gminy Mrozy pod rządami Dariusza Jaszczuka pisaliśmy wielokrotnie. Modernizacje przestrzeni publicznej w miejscowościach gminy, przebudowa i remont targowiska, czy budowa hali sportowej w Mrozach to tylko niektóre z ważnych projektów inwestycyjnych prowadzonych przez burmistrza Jaszczuka. Śmiałe projekty i umiejętność pozyskiwania środków finansowych potwierdzają liczne nagrody zdobyte przez gminę, jak chociażby Laureat Nagrody Pary Prezydenckiej w Konkursie „Dobry Klimat dla Rodziny”, Krajowy Lider Innowacji i Rozwoju 2012, czy Gminny Lider Recyklingu 2013.


Kandydatów w wyborach uzupełniających do Senatu należy zgłaszać do 29 lipca. Aktualnie zbierane są podpisy poparcia pod kandydaturą Dariusza Jaszczuka.

You have no rights to post comments