Dzisiaj jest: 13 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Łucja, Otylia, Eugeniusz

Plastycznie w bibliotece

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Gminna Biblioteka Publiczna w Siennicy, w ramach poszerzenia swojej działalności kulturalnej, proponuje dzieciom i młodzieży zajęcia w sekcji plastycznej.
Oferuje szeroki zakres prac plastycznych – rysunek, grafikę, malowanie akwarelą, plakatówkami, akrylami i farbami olejnymi. Uczestnicy zajęć rozpoczną od podstaw i w miarę postępów będą rozszerzać swoją zabawę z plastyką. Do dyspozycji będą komputery i specjalne strony ze sztuką współczesną i klasyką. Będzie można uczyć się od mistrzów malarstwa na podstawie ich dzieł, literatury, albumów, które są w posiadaniu biblioteki. Organizatorzy proponują dwie grupy wiekowe: pierwsza dla dzieci w wieku 10-14 lat i druga: dla uczniów gimnazjum i szkół średnich (w tej grupie mogą być też osoby starsze). Zajęcia poprowadzi Ryszard Łubkowski. Szczegółowe informacje w bibliotece.
Jednocześnie GBP w Siennicy informuje, że godziny pracy biblioteki w wakacje nie ulegają zmianie. Jest ona czynna w poniedziałek i czwartek w godz. 10-18, a we wtorek, środę i w piątek w godz. 8-16.
Oprac. na podst. mat. GBP w Siennicy

You have no rights to post comments