Dzisiaj jest: 13 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Łucja, Otylia, Eugeniusz

Pucharowa Walhalla

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

ekipa Walhalli Pucharu Polski Sztuk Walk federacji WFMC 052014W niedzielę 11 maja 2014 roku 12 osobowa ekipa z klubu Walhalla Fight Club pod kierownictwem trenera Kamila Chłopika uczestniczyła w I Pucharze Polski Sztuk Walk międzynarodowej federacji WFMC w konkurencji walk light-contact. Turniej odbył się z mazurskiej miejscowości Barczewo.

Jak zaznacza trener, zawody odbyły się na wysokim poziomie, tym bardziej że to dopiero 5 impreza pod egidą WFMC. Łącznie podczas turnieju uczestniczyło blisko 180 wyselekcjonowanych zawodników i zawodniczek z całego kraju.

Podsumowując wyjazd jestem dumny ze swoich zawodników za dobrą postawę, wolę walki i zaangażowanie w wyjazd. Niestety nieprzespana noc oraz wczesna podróż przyniosła żniwa podczas turnieju, zawodnicy nie zaprezentowali swoich umiejętności w 100 %. Mistrzostwa w Barczewie potraktowaliśmy jako przygotowanie do Mistrzostw Polski UFR, Pucharu Kaszub WFMC oraz Pucharu Polski kadetów Kickboxingu, które odbędą się w przeciągu najbliższych 2 miesięcy.

Poniżej przedstawiam wyniki niedzielnych zmagań:
Adrian Cencora (junior młodszy)
I m-ce -60 kg
II m-ce -60 kg
Damian Dżbik (junior starszy)
II m-ce -80 kg
Natalia "żaba" Kowalczyk (junior starszy)
II m-ce - 60 kg
II m-ce -70 kg
Rafał Kolasik (junior starszy)
I m-ce -80 kg
Mateusz "Buszmen" Bielicki (junior starszy)
II m-ce -65 kg
II m-ce -70 kg
Agnieszka Wąsak (seniorka)
III m-ce - 65 kg
Kamil Rokicki (senior)
III m-ce +80 kg

zdjęcia i tekst Kamil Chłopik

You have no rights to post comments