Dzisiaj jest: 12 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Aleksandra, Dagmara

Judocy podsumowani

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny

Nr 123 str 8 Strefa sportu judo8 lutego w Mysiadle odbył się X Międzynarodowy Turniej Judo Młodziczek i Młodzików. W kategorii wagowej 50 kg złoty medal zdobył Jakub Kretowicz. Srebrny medal w kategorii 46 kg wywalczyła Dominika Adamczyk, a brąz w kategorii 42 kg zdobył Franek Zieliński.

Kilka dni wcześniej, 30 stycznia w Centrum Olimpijskim Sportu w Warszawie miało miejsce uroczyste podsumowanie rankingu wyników Warszawsko-Mazowieckiego Związku Judo za rok 2013. Sukces odniosły zawodniczki i zawodnicy UKS Judo Kontra. W kategorii młodziczek na pierwszej pozycji uplasowała się Katarzyna Przyczyna. W kategorii juniorek młodszych drugie miejsce zajęła Paulina Przyczna. W kategorii dzieci-dziewcząt czwarte miejsce przypadło Aleksandrze Polkowskiej. Z kolei w kategorii dzieci-chłopców Franek Zieliński także

zajął czwarte miejsce. Trener Zdzisław Wiącek znalazł się na 6. miejscu w kategorii trenerów.