Dzisiaj jest: 21 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Andrzej, Wiktor, Daniel
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

fotograf czy kamerzysta? może jedno i drugie?
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: fotograf czy kamerzysta? może jedno i drugie?

fotograf czy kamerzysta? może jedno i drugie? 5 lata, 4 mies. temu #131

• maja123
  • Świerzak
  • Oklaski: 0
warto jeszcze inwestować w kamerzyste? czy sam fotograf? jakie są stawki? kogo wybrać? są gdzieś jakieś obniżki/promocje na ten rok jeszcze?

Odp: fotograf czy kamerzysta? może jedno i drugie? 5 lata, 3 mies. temu #137

• Marcin
  • Świerzak
  • Oklaski: 1
Oczywiście że warto, nawet trzeba, nie liczył bym na gości, potrafią zrobić wiele fotek, nawet nakręcą film, niestety jakość jest tragiczna i do niczego się to nie nadaje. Wybierając kamerzystę warto zapytać czy robi też zdjęcia, w pakiecie powinno być taniej na przykład w MG Studio Latowicz.

Odp: fotograf czy kamerzysta? może jedno i drugie? 5 lata, 3 mies. temu #138

• maja123
  • Świerzak
no tak ale jesli kamerzysta robi fotki to moze sie okazac ze są to stop klatki. moja kolezanka wlasnie takie zdjecia ze swojego slubu dostala i byla daleka od zadowolenia

Odp: fotograf czy kamerzysta? może jedno i drugie? 5 lata, 3 mies. temu #139

• Marcin
  • Świerzak
  • Oklaski: 1
zgadza się, stop klatki nie można nazwać zdjęciem, nawet jeśli są z kamery HD bez przeplotu 1080p, po prostu nie ta jakość. Operator kamery i fotograf to osoby których praca tylko z pozoru jest taka sama, nie powinna być wykonywana podczas wesela przez jedną osobę.
Za tę wiadomość podziękował(a): maja123

Odp: fotograf czy kamerzysta? może jedno i drugie? 5 lata, 2 mies. temu #141

• maja123
  • Świerzak
Mi ostatnio wpadła w oko nowa firma fotograficzna jak przeglądałam stronke mińska. poszperałam, popytałam... znalazłam pare, która rok temu miała zdjęcia robione przez nich. plener CUDO. Słyszałam, żeszybko, sprawnie, bez problemów z umówieniem się na wyjazdowy plenerek. EFEMFOTO. ktoś słyszał? widział? zna?

Odp: fotograf czy kamerzysta? może jedno i drugie? 5 lata temu #171

• kumak
  • Świerzak
maja- daj jakiś link to zobaczymy co robi ta nowa firma.Ja osobiście bardziej bym polegał na kimś kto dobrze zrobił swoją pracę u rodziny lub znajomych
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.23 sekundy