Dzisiaj jest: 9 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Aneta, Leokadia, Wiesław
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Najlepsza książka jaką ostatnio przeczytaliście i polecacie
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Najlepsza książka jaką ostatnio przeczytaliście i polecacie

Najlepsza książka jaką ostatnio przeczytaliście i polecacie 6 lata, 5 mies. temu #9

Ja polecam "Kiedy płaczą świerszcze" Ch. Martina

Odp: Najlepsza książka jaką ostatnio przeczytaliście i polecacie 6 lata, 5 mies. temu #16

• nostalgia
  • Świerzak
  • Oklaski: 0
Obecnie czytam "Wiedźmina" Sapkowskiego ... każdy czyta to co lubi a ja akurat do czytania tej książki przysiadłem się po obejrzeniu filmu na youtube w którym gracz przechodzi całą grę Wiedźmina ... jakoś mi się spodobał klimat. Książka też jest super.

Odp: Najlepsza książka jaką ostatnio przeczytaliście i polecacie 6 lata, 5 mies. temu #19

• lesnapani1
  • Początkujący
Moge polecić "Hobbita" Tolkiena, jako przygotowanie do obejrzenia filmu. Zaręczam, że "Hobbit" jest krótszy od "Władcy Pierścienia"

Odp: Najlepsza książka jaką ostatnio przeczytaliście i polecacie 6 lata, 5 mies. temu #21

• nostalgia
  • Świerzak
Niby książka krótsza od Władcy Pierścieni ale i tak film będzie dwuczęściowy. A kto wie może się okazać że drugą część rozbiją jeszcze na dwa razy by zarobić na tym więcej

Odp: Najlepsza książka jaką ostatnio przeczytaliście i polecacie 6 lata, 3 mies. temu #58

• lesnapani1
  • Początkujący
A ktoś juz czytał Pięćdziesiąt Twarzy Greya?

Odp: Najlepsza książka jaką ostatnio przeczytaliście i polecacie 6 lata, 2 mies. temu #77

• nostalgia
  • Świerzak
Czy ktoś już czytał książkę Dominika Rutkowskiego "Ile kroków do domu". Zamówiłem sobie książkę przez Allegro z racji że po pierwsze będzie spotkanie z autorem w Miejskiej Bibliotece Publicznej, 27 września. Po drugie, że nawiązuje tematyką do PRL-u. Próbowałem autora namówić na wystawę zabawek ale ma jakieś wesele w rodzinie w tym czasie i nie przyjedzie ...
A wracając do książki - czytał już ją ktoś ?
  • Strona:
  • 1
  • 2
Wygenerowano w 0.70 sekundy